Blatské obce …nejvýznamnější a nejcennější skvosty lidové architektury v Čechách

Ubytování

Blatský dvůr

Blatský dvůr

Dvůr se nachází ve velmi dobré dostupnosti, ale zároveň ukryt před okolním ruchem. V okolí je možnost bohatého sportovního vyžití a návštěvy mnoha kulturních památek a měst.

www.blatsky-dvur.eu

Více »

Historický statek Vlastiboř

Historický statek Vlastiboř

Velký pohodlný historický statek ve stylu selského baroka v centru vesnické památkové rezervace Vlastiboř s dvorem a dobovou sýpkou kombinovanou s krytým posezením a letní kuchyní. Objekt je ideální pro pobyt dvou rodin s dětmi. Svým uzavřeným travnatým dvorem poskytuje absolutní soukromí. Rovněž možno využít pro větší skupinu lidí, na rodinnou oslavu nebo teambuilding až do kapacity 23 ubytovaných osob. Ideální pro luxusní pobyt 10 osob.

www.statekvlastibor.cz

Více »

Chalupa Mažice

Chalupa Mažice

Objekt se nachází v malebné blatské vesnici, na návsi, s výhledem na místní rybník a kostelík. Naproti je restaurace i menší prodejna.

Více »

Chalupa na Blatech Borkovice

Chalupa na Blatech Borkovice

Rodinná chalupa leží v oblasti borkovických Blat s typickými rašeliništi a architekturou jihočeského lidového baroka. Okolí Borkovic a Veselí nad Lužnicí nabízí krásnou přírodu, velká část území spadá pod CHKO Třeboňsko, za návštěvu stojí jistě také nedaleké Chýnovské jeskyně, či Terezino údolí v Novohradských Horách. S dětmi lze zajet například do ZOO Ohrada V Hluboké nad Vltavou.

Více »

Chalupa na jihočeských Blatech Mažice

Chalupa na jihočeských Blatech Mažice

Nově rekonstruovaná rekreační chalupa k pronajmutí s tenisovým kurtem a bazenem uprostřed jihočeských blat v obci Mažice. Objekt je určen pro 8 osob s možností 2 přistýlek. Klidné a tiché prostředí, soukromí v uzavřeném dvoře s bazenem o průměru 5 m, posezením u krbu.

Více »

Kovárna Záluží

Kovárna Záluží

Kovárna se nachází v Záluží u Vlastiboře – malebném kraji vedle jihočeských Blat, který proslul přírodními krásami a lidovou architekturou označovanou jako selské baroko. Kovárna stojí přímo uprostřed rozsáhlé sítě cyklostezek.

www.kovarnazaluzi.cz

Více »

Ubytovaní u Bartošů Borkovice

Ubytovaní u Bartošů Borkovice

Ubytování u Bartošů se nachází v malé vesničce Borkovice cca 6 km od Veselí nad Lužnicí.

www.ubytovanibartosovi.cz

Více »

© 2009–2024 Blatské obce